Dragi studenți și profesori,

Vă comunicăm că în ședința Consiliului Facultății de Teologie Greco-Catolică din data de 8 februarie 2022 s-a hotărât (vezi aici) ca activitatea didactică din semestrul al II-lea al anului universitar 2021-2022 să se desfășoare astfel:

Departamentele BLAJ și ORADEA

1.  Nivel LICENȚĂ – conform Scenariului 2: participare în sistem mixt – prezență fizică și online, în funcție de specificul programelor de studiu, de infrastructură și de condițiile epidemiologice;
  2. Nivel MASTER – conform Scenariului 3: participarea tuturor studenților/cursanților la activități didactice on-line.

Departamentul CLUJ

1.  nivel LIVENȚĂ și MASTER – conform Scenariului 3: participarea tuturor studenților/cursanților la activități didactice on-line.

Menționăm că, în momentul în care situația epidemiologică o va permite, dorim să revenim la desfășurarea activității didactice cu participare fizică a tuturor cadrelor didactice și a studenților din toate cele 3 departamente.

Vă dorim tuturor un semestru bogat în rezultate intelectuale și sufletești!