În atenția studenților UBB la zi, licență și master!

Dragi studenți,

Facultatea de Sociologie și Asistență Socială din cadrul UBB, în colaborare cu Centrul Qualitas realizează o cercetare sociologică vizând opinia studenților cu privire la activitățile de predare online și hibrid, alături de provocările cu care aceștia se confruntă în prezent. Cercetarea se adresează tuturor studenților UBB de nivel licență și masterat, care studiază în regim cu frecevență (zi).

Studiul se desfășoară în perioada 24 mai – 22 iunie 2022 pe baza unui chestionar online, a cărui completare durează aproximativ 10 minute.

Completarea chestionarului este în totalitate anonimă și voluntară.

Cei care completează chestionarul în totalitate pot participa la o tragere la sorți care va avea loc în data de 28 iunie a.c., premiul constând în câte un bilet de intrare la festivalurile Untold, Electric Castle și Mumush din această vară.

Pentru a completa chestionarul, accesează linkul de mai jos:

Limba română – https://ubbcluj.questionpro.com/educatia-in-pandemie

Vă mulțumim,