Activitățile didactice la Facultatea de Teologie Greco-Catolică în semestrul I al anului universitar 2020-2021 se vor desfășura după cum urmează:

DEPARTAMENTUL CLUJ

Nivel licență:

Pentru anul I: cursurile online iar seminariile față în față (fizic);

Pentru anii II, III și IV, cursurile și seminariile se vor desfășura exclusiv online;

Nivel master: cursurile și seminariile se vor desfășura exclusiv online pentru toți anii.

DEPARTAMENTUL BLAJ

Nivel licență: cursurile și seminariile se vor desfășura exclusiv online pentru toți anii.

DEPARTAMENTUL ORADEA

Nivel licență: cursurile online, iar seminariile față în față (fizic) pentru toți anii, cu transmiterea simultană și online;

(modul de desfășurare se poate schimba în funcție de evoluția situației epidemiologice).